KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11966050
nr 1196 6050
Nils Björkquist, Gräsandshona med ungar, signerad N Björkquist. Daterad a tergo 1963. Olja på duk, 50x60 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 augusti 2018
kl 18:03:07
13/8 17:44:01